Біля кінотеатру «Планета» може з’явитися юнак з трояндою

20 червня у одному із залів хмельницького кінотеатра «Планета» відбулась презентація-обговорення питання встановлення нової скульптури у Хмельницькому.

За задумом, новація повинна з’явитись біля кінотеатру, поруч з вежою із годинником, під уже встановленими яскравими парасольками.

Нова скульптура носить романтичний характер та має назву «Очікування». Вона предсталяє собою юнака, який сидить на лавці, очікуючи на свою кохану. У раках у хлопця троянда, а на його обличчі — замріяний вираз, повний кохання та почуттів довгоочікуваної зустріччі. Молода людина зображена саме у той момент, коли він нарешті побачив свою кохану.

Аби скульптура найоптимальніше вписалась до стін кінотеатру як задній фон для неї розроблять спецальний романтичний банер. Журналіст Ігор Олексюк представив поетичні рядки, яки будуть прикрашати банер.

Розробником проекту композиції є львівський скульптор Василь Здреник. Серед кількох запропонованих ескізів — вибір зупинили саме на цьому.

Як повідомив у своєму виступі очільник закладу Андрій Олесь, саме подібна скульптура буде уособлювати зв’язок між годинником на вежі, кінотеатром та романтичними очікуваннями зустрічі у молодої людини.

«Цей бронзовий хлопець — збірний образ усіх чоловіків, які дочекалися на по- баченні своїх коханих. А дівчата такі, які є, і мільйони років еволюції нічого не змінять. Вони завжди будуть спізнюватися, вередувати, все плутати і забувати,
знову і знову відчуваючи наше терпіння і витримку. А ми… ми сильніші, ми терплячі, ми їх просто любимо» — зазначає у своєму дописі у соціальній мережі Андрій Олесь.

Наразі, задля реалізації цього проекту керівництво «Планети» шукає спонсорів та збирає побажання хмельничан на сторінці кінотеатру «Планета» у мережі Facebook.

Приєднуйтесь до обговорення та висловлюйте власні побажання та вподобання.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *