Тому Крузу — 56!

3 липня 2018 року виповнюється 56 років від дня народження Тома Круза (1962), американського кіноактора, продюсера, сценариста.

Про це повідомляє Портал «Будь у курсі» з посиланням на Укрінформ.

Нині Круз один з найбільш відомих і високооплачувальних акторів Голівуду. В його фільмографії понад 40 картин, і він продовжує активно зніматися. Круз є володарем трьох премій «Золотий глобус» і тричі номінувався на премію «Оскар».

Однак, в далекому дитинстві ніщо не віщувало Томові такого успіху. Він народився в багатодітній родині в маленькому містечку, батько – інженер, мати – актриса. Родина досить часто переїжджала, хлопчик поміняв з півтора десятка шкіл. Та й навчання не давалось: він страждав на дислексію, крім того, постійно комплексував через свій маленький зріст.

У 1980 році Круз переїжджає в Нью-Йорк, де незабаром отримує свою першу невелику роль у фільмі «Нескінченна любов». Своїм першим успіхом актор зобов’язаний фільму «Ризикований бізнес», в якому він знявся в 1983 році. Починаючи з цього моменту, кар’єра Тома незмінно йде в гору. Фільми з його участю збирають повні зали. У цьому є чимала заслуга актора, часом він демонструє видатну акторську майстерність, як, наприклад, у фільмах «Людина дощу» (1988) і «Народжений 4-го липня» (1989).

У 1990 році Том Круз познайомився з актрисою Ніколь Кідман, яка згодом стала його другою дружиною. Вони провели в шлюбі 10 років, після чого несподівано для всіх розлучилися. Можливою причиною для розлучення став роман Круза з Пенелопою Крус, яку актор зустрів на зйомках фільму «Ванільне небо» (2001).

Третьою дружиною Тома була американська актриса Кеті Холмс. У цьому шлюбі народилася дочка Сурі (2006).

Найбільш касовими в кар’єрі Круза є фільми з франшизи «Місія нездійсненна», а от вершиною його акторської майстерності, за версією кінокритиків, є робота в драмі «Магнолія» (1999).

До речі, наприкінці липня цього року відбудеться прем’єра чергової, шостої, частини «Місії…» — «Місія нездійсненна: Фолаут».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *