Світлина усміхненого принца Луї зачарувала мережу

Після серії оприлюднених світлин з хрестин третьої дитини герцогів Кембриджських принца Луї, Кенсингтонський палац додав ще одне фото, яке вразило своєю щирістю та безпосередністю усіх прихильників королівської сім’ї, передає 24tv.ua.

Так, на Instagram-сторінці прес-служба герцогів опублікувала ще одне фото, на якому щаслива матір Кейт Міддлтон тримає на руках свого вже охрещеного сина принца Луї та не може натішитись його емоціям. А все тому, що 2-місячний хлопчик, який на перших фото з церемонії хрещення умиротворено спав, тепер показав весь свій характер.

Принц Луї зачарував всіх фанатів та королівську сім’ю чарівною та щирою усмішкою. Можливо, його так розвеселили рідні, а втім, знімок фотографа Метта Холіоука заслуговує найвищих оцінок.

«Герцог і герцогиня Кембриджські випустили додаткову фотографію після хрещення принца Луї. Герцог і герцогиня сподіваються, що всі насолоджуються цією прекрасною фотографією принца Луї так само, як і вони», – йдеться в дописі до фото.

На фотографії принц Луї одягнений в копії мереживної хрестильної сорочки, зшитою для хрещення старшої дочки королеви Вікторії у 1841 році. Хлопчика хрестили у ній, як і старших дітей Вільяма і Кейт, – принца Джорджа і принцесу Шарлотту.

Перші офіційні фото з хрестин принца Луї були оприлюднені сьогодні вночі, 16 липня.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *