Джеймс Франко вперше з’явився на публіці після секс-скандалу

Джеймс Франко, відомий американський актор та режисер, відвідав прем’єру п’єси Straight White Men за участю Армі Хаммера у Нью-Йорку. Після кількох місяців затишшя актор з’явився на публіці зі своєю подружкою Ізабель Пакзад.

Про це повідомляє 24tv.ua з посиланням на People.

Востаннє скандального кіноактора бачили ще 21 січня на премії Гільдії кіноакторів США, де він був номінований. Хоч він не отримав жодної нагороди, проте всі присутні намагались його якнайбільше ігнорувати через секс-скандал, у який він вляпався.

На початку січня 2018 року стало відомо, що Франко звинувачують в сексуальних домаганнях п’ять жінок. Чотири з них були студентками Джеймса в кіношколі, а для п’ятої актор виконував роль наставника.

Але 40-річний актор не здається і намагається відновити свою заплямовану репутацію, частіше з’являючись серед кінематографічної публіки. Франко і 25-річна Ізабель, які вперше вийшли у світ як пара, виглядали разом досить щасливо та усміхались на камери, однак невідомо, чи збереглось до нього таке ж негативне ставлення зі сторони інших осіб, як це було півроку тому.

 

 

Читайте також:

Через звинувачення в сексуальних домаганнях Джеймса Франко не номіновано на премію «Оскар»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *