Уляна Супрун: «Доступних ліків тепер більше»

«Доступних ліків тепер більше! Затверджено новий перелік препаратів, які можна отримати за програмою “Доступні ліки” на 100% безоплатно або доплативши невелику різницю.» — інформує у своєму дописі в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

До нового переліку увійшов 261 препарат від серцево-судинних захворювань, діабету 2 типу та бронхіальної астми — хвороб, які вбивають українців найбільше. З них на 12 препаратів більше тих, за які взагалі не потрібно доплачувати — їх повністю відшкодовує держава за кошти платників податків. Всього безоплатних препаратів 59.

Раніше у програмі брали участь 239 препаратів загалом і 47 було безоплатних. + 22 нових препарати у новому реєстрі!

До списку безоплатних ліків входять не лише препарати українських виробників, а й відомих іноземних компаній.

Для прикладу, щоб потрапити до нового переліку препаратів, що на 100% відшкодовуються за кошти держбюджету, компанія КРКА (Словенія) знизила ціну майже на 72%. Ціни знизили також компанії Orion (Фінляндія) та AstraZeneca (Швеція).

В середньому ціни на препарати програми знизилися майже на 7%.


Мільйони українців щомісяця отримують ліки безоплатно чи із суттєвими знижками. А це означає, що мільйони людей регулярно мають можливість вживати ліки проти хронічних хвороб, жити здоровіше та якісніше. Програма зростає, зміцнюється довіра до неї виробників і пацієнтів. Ми всі разом робимо її успішною — уряд, управлінці на місцях, пацієнти, лікарі та бізнес.

Якщо ви вже знаєте про “Доступні ліки” — переконайтеся, що ваші знайомі та рідні також знайомі з програмою та за потреби можуть скористатися.

Якщо ви чуєте про неї вперше, обов’язково почитайте тут https://goo.gl/pA2r4V та тут http://liky.gov.ua/

Детальніше про оновлений реєстр можна почитати на сайті Міністерство охорони здоров’я Україниhttps://goo.gl/pUanoE

 

 

 

Читайте також:

Перелік препаратів “Доступні ліки” розширили

Зруйновані медичні міфи та корисні поради від Уляни Супрун (перелік та посилання)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *