Як поверх будинку впливає на самопочуття?

Вчені довели, що поверх будинку має значення – це впливає на самопочуття. Згідно з дослідженнями, ті, хто живе на верхніх поверхах, можуть частіше страждати на безсоння і головні болі.

Про це повідомляє 24tv.ua з посиланням на «Сегодня»

Науковці зазначають, що абсолютно всі поверхи мають переваги і недоліки, а вплив висоти на здоров’я досить індивідуальний.

Висота помешкання від землі, на якій більший час проводить людина, значно відбивається на її самопочутті і може спричиняти збої у роботі організму, які часом безпричинно з’являються у людей.

Зокрема, житло з 1 по 3 поверх дає психологічний комфорт – на такій висоті найбільш комфортно жити. Але є й низка ризиків – порушення повітрообміну, тінь і вологість. А це може стати причиною виникнення бронхіту, пневмонії та різноманітних алергічних реакцій.

Негативно таке розташування впливає і через різні види забруднення на землі – автомобільних вихлопів, випарів від асфальту та інших покриттів.

А от мешканцям верхніх поверхів загрожує підвищене електромагнітне випромінювання і вібрації, які діють на головний мозок, судини і нервову систему – через це виникають головні болі, мучить безсоння та серцево-судинні хвороби.

Що цікаво, у країнах Європи жити вище 6-го поверху вважається непрестижним і шкідливим для здоров’я.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *