Лікар: Сніданок вбереже від багатьох хвороб — не варто пропускати ранковий прийом їжі

Поспіх зранку та багато справ не дозволяють добре наситити свій організм корисними речовинами під час сніданку. Але, перш ніж пропускати ранковий прийом їжі, потрібно взяти до уваги певні наслідки, передає 24tv.ua.

Про це зазначив лікар Андрій Бєловешкін у Facebook.

Третина людей пропускають сніданок або роблять невеликий. Саме тому одне з правил здорового режиму харчування – об’ємний сніданок, його не можна порушувати. Регулярний сніданок, за думкою вчених, добре впливає на серце та судини, знижує ризик багатьох хвороб.

Лікар звернув увагу на дослідження, яке відбулося в рамках масштабного PESA study, де вивчали ранні ознаки атеросклеротичного ураження судин у 80 тисяч осіб.

Вчені підтвердили, що при відсутності сніданку, ризик серцевих хвороб зростає на 14%, інсульту – 18% та крововиливу – 26%. Експеримент інших вчених показує, що ті, хто пропускають сніданок, мають ризик серцево-судинних хвороб на 27% вищий.

Торішне дослідження також підтверджує, що загальна кількість атеросклеротичних бляшок вище в 1,5 раза у тих, хто пропускає сніданок. Також у людей, що не снідають, рівень ожиріння вдвічі більший ніж тих, хто снідає.

Висновок вчених такий: пропуск ранкового прийому їжі збільшує ризик серцево-судинних хвороб, ожиріння.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *