Гендиректор Укрпошти повідомив про мільярдний збиток від доставки пенсій

Від доставки пенсій населенню ПАТ «Укрпошта» в цьому році зазнала 1 млрд грн збитків.

Про це в середу, 19 вересня 2018 року, на розширеному засіданні робочої групи з вивчення та розв’язання питань щодо реформування об’єктів поштового зв’язку на території Чернігівщини, що проходило в обласній раді, заявив генеральний директор підприємства Ігор Смілянський, повідомляє Укрінформ.

«Збитки Укрпошти від доставки пенсій у цьому році становлять 1 млрд грн», — сказав керівник Укрпошти.

На вимоги присутніх звернутися до Верховної Ради та уряду України з проханням надати дотації державному підприємству, яким є Укрпошта, Смілянський відповів, що не раз звертався, але нічого не домігся.

«Ми подавали уряду пропозиції включити певні суми в державний бюджет, але жодна цифра не була внесена», — зазначив Смілянський.

Утім, присутні на засіданні керівники районів і громад області, політичні й громадські активісти не сприймали таких виправдань. Вони порахували скільки прибутку Укрпошті приносить одна листоноша продажем різних товарів і дійшли висновку, що вона свою зарплату заробляє сама.

Засідання робочої групи, яке тривало 3 години і супроводжувалося бурхливим мітингом привезених Радикальною партією з районів поштарів та активістів, закінчилося нічим. Люди бачили повну відсутність діалогу і розходилися.

Як повідомлялося, пілотний проект Укрпошти «Сільське відділення», що передбачає заміну стаціонарних поштових відділень пересувними, триває на Чернігівщині з 11 червня п. р. і абсолютно не сприймається населенням і владою на місцях.

1 thought on “Гендиректор Укрпошти повідомив про мільярдний збиток від доставки пенсій”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *