Сьогодні — Всесвітній день туризму

27 вересня у світі відзначається Всесвітній день туризму.

Про це повідомляє Портал «Будь у курсі» з посиланням на Укрінформ.

Всесвітній день туризму заснований на сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації у 1979 році з метою пропаганди туризму.


За даними Всесвітньої туристської організації, нині у світі туризм є третьою за величиною, після хімічної та паливної, галуззю економіки. Лише за минулий рік міжнародні кордони перетнуло 1,323 млрд чоловік. Передбачається, що до 2030 року ця цифра складе 1,8 млрд. Разом зі світовою громадськістю, День туризму відзначається сьогодні і в Україні згідно з Указом Президента від 21 вересня 1998 року.

Девіз Всесвітнього дня туризму 2018 року – «Туризм і його трансформація в цифровому просторі», а мета цьогорічного Дня — продемонструвати роль новітніх технологій — великих даних, штучного інтелекту, соціальних платформ — в стимулюванні туризму та сталого розвитку. Крім того, інвестиції в цю галузь повинні забезпечити не тільки стабільне зростання туризму, а й сприятимуть просуванню нових і стійких моделей розвитку інновацій та підприємництва.

А ще мета Дня полягає в тому, щоб привернути увагу міжнародного товариства до важливості туризму, його соціального, культурного, політичного і економічного значення. Цього року офіційні урочистості з нагоди Всесвітнього дня туризму пройдуть у Будапешті (Угорщина). Серед основних заходів — підведення підсумків Першого міжнародного конкурсу стартапів в сфері туризму, проведеного за підтримки Всесвітньої туристської організації.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *