«Укрпошта» може припинити доставку пенсій

«Укрпошта» пригрозила, що припинить доставляти пенсії, оскільки тариф на цю послугу не переглядався 14 років, а саме – ще з 2004 року.

Про це в ефірі «Радіо НВ» заявив генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський, передає 24tv.ua.

«Я за те, що кожна послуга повинна оплачуватися. Коли хтось комусь не доплачує, починається якась гра: хтось комусь не доплачує…. коли непрозора звітність, починаються всілякі «фокуси», – сказав Смілянський.

Він зазначив, що 2016 року мінімальна зарплата в Україні становила приблизно 1500 гривень, і більшість листонош «Укрпошти» отримували таку зарплату, обслуговуючи в середньому 143 пенсіонерів.

Зараз ми маємо 3723 гривень, з 1 січня – 4173 гривень. Кількість пенсіонерів, яких ми обслуговуємо, впала до 120. Тобто, якщо кількість зменшується, а витрати збільшуються, то цей баланс вже не зводиться,
– пояснив гендиректор «Укрпошти».

Він наголосив, що при цьому тариф на доставку пенсій не переглядався з 2004 року.

«Дуже проста математика. Хтось повинен закривати цей баланс… А ми просто не в змозі. Це значні кошти – 1 мільярд гривень, а наша виручка – 5,5 мільярда гривень», – зазначив Смілянський.

До слова, за підсумками першого півріччя 2018 року «Укрпошта» отримала 536,7 мільйона гривень чистих збитків. Це в 1,5 рази більше, ніж за аналогічний період 2017 року (359,8 млн грн).

 

 

Читайте також:

Гендиректор Укрпошти повідомив про мільярдний збиток від доставки пенсій

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *