Яка їжа призводить до депресії?

Набагато більше схильні до ризику розвитку депресії ті люди, чий раціон складається з жирної та солодкої їжі, ніж любителі здорового харчування.

До такого висновку прийшла міжнародна група вчених з Великобританії, Іспанії та Австралії, пише 24tv.ua з посиланням на The Guardian.

Вчені проаналізували раціон майже 33 тисяч людей з п’яти різних країн, щоб встановити зв’язок між фастфудом і депресією. Дієту зі шкідливої їжі дослідники називають «запальною».

При харчуванні переважно жирною та солодкою їжею, в організмі може виникнути системне запалення, що впливає не лише кишківник, а й на весь організм.

«Запальні» молекули можуть впливати на розділи мозку, що відповідають за настрій людини.

Дослідники стверджують, що незбалансований режим харчування може не просто посилити депресію або прискорити її розвиток, а й стати першопричиною захворювання.

На думку вчених, захиститися від однієї з найпоширеніших психічних хвороб допоможе середземноморська дієта: риба, овочі, фрукти, горіхи.

Проте професор метаболічної медицини Університету Глазго Нейвід Саттар заявив, що зі слабким психічним здоров’ям схильні погано харчуватися і ніяка дієта на них просто не подіє.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *