Ожиріння та зарплатня пов’язані: цікаві факти

У зв’язку з серйозним зростанням кількості людей з ожирінням, в Австралії провели масштабне дослідження щодо зайвої ваги. З’ясувалось, що багаті люди набагато рідше страждають від ожиріння.

Як відомо, зайва вага є чинником ризику для розвитку безлічі небезпечних захворювань, передає 24tv.ua з посиланням на «Країна здоров’я»

Зі слів медиків, 60% людей із зайвою вагою взагалі не мають уявлення про правильне харчування. Чимало людей вважають «правильною» їжею ту, яку вони приготували самі, незалежно від того, скільки у ній білків, жирів і вуглеводів.

Серед людей з низьким достатком ожиріння зустрічається майже в 2,5 раза частіше, ніж у тих, чий дохід середній або високий. Що цікаво, ті, хто прагне харчуватися збалансовано, витрачають на їжу приблизно на 15-20% менше грошей, ніж інші.

Аби уникнути ожиріння, фахівці радять їсти більше фруктів і овочів та у міжсезоння заморожувати або сушити фрукти і овочі. Також рекомендують замінити жирні сорти м’яса на менш жирні, частіше вживаючи курку, яловичину та рибу.

 

 

Читайте також:

Від кого з батьків дитина успадковує ожиріння?

ТОП-рейтинг префесій, які провокують ожиріння

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *