6 переваг зачаття дитини восени

Якщо батьки хочуть, щоб дитина народилася влітку, варто намагатися зачати її у жовтні.

Зачавши дитину у жовтні, вона з’явиться на світ приблизно у липні. Окрім того, осіннє зачаття має чимало вагомих переваг, передає 24tv.ua з посиланням на 4mama.

1. Восени і взимку легше переносити токсикоз при вагітності, ніж влітку. Окрім того, можна поєднати приємне з корисним – пити імбирний чай на вулиці.

2. На холодну пору не потрібно оновлювати гардероб верхнього одягу, адже до 18-19 тижнів (4-5 місяць вагітності). Живіт поміститься і у пальто, і у куртку. Та на весну вже доведеться прикупити щось нове.

3. Осінь багата на вітаміни – у раціоні будуть і цитрусові, і всі овочі, які довго зберігаються (гарбуз, зелена цибуля, морква, буряк, яблука, груші тощо). Окрім того, можна наморозити сезонних ягід влітку.

4. Якщо завагітніти у жовтні, то другий триместр (січень, лютий) можна перезимувати у теплих краях – Балі, Таїланд та інші екзотичні країни. А ще тут буде чимало й інших сезонних овочів та фруктів.

5. Найскладніший триместр – третій і він припадає на літо. У червні ще не так спекотно, але комфортно для легких суконь.

6. День народження влітку – з новонародженим набагато легше, його не потрібно кутати і брати з собою цілу сумку одягу на випадок різкої зміни погоди. А ще влітку добре святкувати день народження, адже це можна зробити на природі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *