Чому капусту слід їсти ледь не щодня?

Відповідно до результатів численних досліджень, вважається, що чим більше в раціоні продуктів з антиоксидантами, тим вища в організмі є опірність до утворення вільних радикалів – провісників раку. Відтак можна стверджувати, що розвиток онкологічних захворювань – тісно пов’язаний з харчуванням.

Як з’ясували науковці, один із найпопулярніших овочів звичайна капуста, а також його різновиди кольрабі та броколі, містять в собі речовини, які нормалізують мікрофлору кишківника та захищають його від появи в ньому мікробів, що сприяють розвитку раку прямої або товстої кишки, пише 24tv.ua з посиланням на ресурс «Країна здоров’я».

«Це відкриття – великий привід для оптимізму. Ми навряд чи зможемо змінити генетичні фактори, що сприяють розвитку раку. З іншого боку, ми можемо знизити їхній вплив, перейшовши на дієту з правильною кількістю овочів», – зазначила відомий іммунолог і водночас професор з Інституту Френсіса Кріка в Лондоні Гітта Стокінгер.

Зауважимо, що упродовж останніх років вчені відкрили кілька видів мікробів, безпосередньо причетних або статистично пов’язаних з розвитком раку в організмі людини, інших тварин або у тканинах рослин.

Стокінгер і її колеги, зі свого боку, з’ясували, як можна захистити кишківник від розвитку подібних форм раку. Вони, зокрема, вивчали вплив різних речовин, що містяться у їжі, на роботу клітин травної системи та на видовий склад її мікрофлори.

Так, проводячи досліди на мишах, біологи з’ясували, що речовина I3C, присутня у великих кількостях у звичаній капусті, брокколі та кольрабі, уповільнювала розвиток пухлин та захищала здорових гризунів від раку прямої кишки. Також вона знижувала рівень запалень і нормалізувала мікрофлору.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *