У РФ повідомили, що Олег Сенцов припинив голодування, але підтвердження цьому не має

У Федеральный службі виконання покарань Росії переконують, що незаконно засуджений у Росії український режисер Олег Сенцов припинив голодування.

Таку заяву зробив заступник директора відомства Валерій Максименко, передає 24tv.ua з посиланням на інформаціну агенцію «Інтерфакс».

«Так, він припинив голодування. Кращі дієтологи Москви розробили для нього спеціальну дієту для виведення його з голодування», – зазначив він.

Також представник ФСВП подякував усім, зокрема медикам, «які підказали йому, що треба жити, що життя триває».

«Остаточно його вмовили наші лікарі, наші фахівці. І він вибрав життя», – додав Максименко.

Крім того, чиновник вже у коментарі «МБХ-Медіа» заявив, що Сенцов припинив голодування тиждень тому.

«Його кілька разів вивозили до цивільної лікарні. Голодування офіційно припинено. За цей час він втратив 12 кілограмів», – підкреслив він.

Як заявив глава Ради з прав людини при президенті РФ Михайло Федотов у коментарі Интерфакс,  український режисер Олег Сенцов написав заяву про припинення голодування у присутності власних адвокатів.

Керівництво ФСВП мене сьогодні вранці поінформувало про те, що Олег Сенцов написав заяву про припинення голодування. Він цю заяву написав в присутності своїх адвокатів,
– зазначив Федотов.

Він також додав, що вважає таке рішення політв’язня правильним та розумним.

«Я не можу це не вітати, вважаю, що це дуже правильне, дуже розумне рішення. Боротьба за свої права – це справа свята, але зовсім необов’язково для цього ставити під загрозу своє життя і здоров’я», – підкреслив російський правозахисник.

Федотов натякнув, що є інші способи боротьби за свої права, перш за все правові.

«Я впевнений, що зараз ті лікарі, які підтримували здоров’я Олега Сенцова під час цього тривалого, багатомісячного голодування, допоможуть йому в процесі виходу з нього, це – дуже непростий період, дуже важкий, і я бажаю, щоб він пройшов максимально безболісно», – пояснив він.

Водночас російська правозахисниця Тетяна Щур, яка займалася справою незаконно ув’язненого Олега Сенцова в 2015 році, повідомила, що поки не має підтвердження.

Тільки що дізналася, чекаємо новин від адвоката. Не поспішайте. Але це гарна новина. Хоча причини припинення голодування Олегом Сенцовим можуть бути поганими. Чекаємо,
– відповіла Тетяна Щур 24 каналу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *