Унікальні властивості чорного перцю

Чорний перець сміливо називають одною з найпопулярніших спецій в кулінарному світі, адже його додають майже до усіх страв. Проте, він не лише покращує смак їжі, а й може сприяти продовженню життя.

Про це розповіли експерти в галузі охорони здоров’я, дієтологи Сара Брюер і Джульєтта Келлоу, передає 24tv.ua з посиланням на «МедикФорум»

За їхніми словами, чорний перець дуже корисний для зміцнення здоров’я серця, адже він зменшує потребу організму в солі. Ця спеція діє як антиоксидант, а лабораторні досліди показують, що вона здатна знімати запалення. Тому, за словами фахівців, за її допомогою можна збільшити тривалість життя.

Дієтологи пояснили, що завдяки своєму протизапальній ефекту чорний перець виявляється ефективним засобом проти старіння. Саме тривале запалення сприяє розвитку «вікових» проблем зі здоров’ям, зокрема, захворювання кишечника, деякі види раку, деменція та артрит.

На даний час наукові дослідження дають докази потенційних переваг чорного перцю для здоров’я, включаючи захист від раку і покращення пам’яті,
– заявили Брюер і Келлоу.

Загалом, для того, щоб жити довше, дієтологи рекомендують додавати прянощі до страв, які містять сіль. Окрім чорного перцю, фахівці радять їсти страви з імбирем і куркумою, адже вони володіють властивостями, що захищають від раку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *