Де і коли поховають Катерину Гандзюк?

Активістку і радницю мера Херсона Катерину Гандзюк, яка після нападу з кислотою померла вранці 4 листопада в одній з лікарень Києва, поховають 7 листопада, інформує 24tv.ua.

Про це повідомили активісти у Facebook-спільноті «Хто замовив Катю Гандзюк».

Прощання з Катьою відбудеться в Херсоні в середу, 07 листопада 2018 року о 14:00,
– йдеться у повідомленні.

Також, активісти поообіцяли згодом оприлюднити бульш детальну інформацію.

Катерину Гандзюк – відому активістку та радницю мера міста — облили сірчаною кислотою 31 липня у Херсоні. Жінка зазнала 30% опіків тіла та її було прооперовано. Поліція розслідує напад на Гандзюк як замах на вбивство. 22 серпня голова відомства Сергій Князєв повідомив, що загалом правоохоронці затримали шість осіб, підозрюваних у скоєнні злочину. Четверо із них уже зізнались у причетності до злочину.

4 листопада Катерина Гандзюк померла.

Хто така Катерина Гандзюк?

Це політична та громадська діячка, волонтерка. Була депутаткою Херсонської обласної ради V скликання та Херсонської міської ради VI скликання, виконувала обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Херсонської міської ради, радниця херсонського міського голови, національна волонтерка ООН.

Катерина Гандзюк – активна учасниця Євромайдану в Херсоні. Активно протистояла спробам розпочати у Херсоні «руську весну». Після анексії Криму та початку війни на Донбасі, опікувалася вимушеними переселенцями. Працюючи помічником із питань правового захисту Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Херсонській області, започаткувала волонтерський рух зі збору грошей для придбання взуття дітям переселенців.

Протягом тривалого часу Катерина Гандзюк мала тривалі конфлікти із проросійськими силами Херсонщини. Зокрема, як пишуть ЗМІ, із такими організаціями, як «Український вибір» Віктора Медведчука, КПУ, КОБ, Рух Екстериторіальних Громад. З 2017 року в конфлікт Гандзюк з проросійськими силами регіону було втягнуто правоохоронців, які відверто підтримували, охороняли та надавали організаційну допомогу сепаратистським рухам Херсонщини. У квітні 2018 року Гандзюк також оприлюднила інформацію про те, що майже 200 «журналістів» з підробними посвідченнями отримали в обласній поліції дозволи на володіння травматичною та газовою зброєю у 2014-2018 роках.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *