«Нова українська школа» у Староушицькій громаді: що вже зроблено?

У середу, 7 листопада 2018 року, очільник Староушицької громади Анатолій Тимчук, заступник голови з гуманітарних питань Ігор Чорний, начальник відділу освіти, культури, туризму молоді та спорту Староушицької селищної ради Наталія Бичок та спеціаліст цього ж відділу Заболотна Юлія відвідали заклади освіти громади.

Ще раніше за кошти субвенції для «Нової української школи» в ліцеї ОТГ було придбано 3 мультимедійні комплекси вартістю 73 тис. грн. А від компанії LEGO для першачків надійшли у подарунок набори конструкторів.

Нещодавно було закуплено дидактичні матеріали для перших класів всіх 3-х ліцеїв вартістю 85 тис. грн. на умовах співфінансування (90% – це кошти обласного бюджету, 10% коштів Староушицької селищної ради). Крім цього, за кошти Староушицької селищної ради придбано і меблі для школярів на суму 30 тис. грн.

А ще незабаром у навчальних закладах з’являться одномісні парти. Селищна рада забезпечила ліцеї також новеньким медичним обладнанням та необхідними медикаментами.

Вже давно Крушанівський ДНЗ відчував потребу в пральній машині. А вже зараз за кошти ОТГ було придбано пральну машину SAMSUNG вартістю 12 тис. грн.

Очільник громади та представники апарату Староушицької селищної ради вручили дидактичні матеріали для вчителів та учнів перших класів. Діти були у захваті від отриманих подарунків, їх емоції дарували настрій усім присутнім.

 

 

Читайте також:

Молоді політики країни: очільник Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук

Джерело: Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *