Коли найкраще прокидатись?

Традиційна медицина південної Азії (аюрведа) рекомендує прокидатись у «брахма мухурта» – час перед світанком, тобто за 1,5 години до сходу – в аюрведі цей час вважається оптимальним для пробудження.

Якщо ви вчасно лягли спати, то вранці після пробудження відчуватиме бадьорість, силу та гарний настрій, передає 24tv.ua з посиланням на Ukrhealth.

За аюрведою, найкращий час для підйому – «брахма мухурта» або ж до сходу сонця. Це вчення зазначає, що для організму ранній підйом – найкращий.

Для такого пробудження необхідно встановити будильник рівно за 1 годину 36 хвилин до сходу (це і називається «брахма мухурта»). Коли ви встаєте раніше сходу, ви синхронізуєте свій рівень енергії з сонцем. Окрім того, такий час ідеально підходить для медитацій.

Якщо ви прокидаєтеся після 6, ви потрапляєте в фазу «капха» — період інертності і неповороткості. Це налаштує організм на уповільнення.

Окрім того, ранній підйом має свої переваги. Він надає відчуття контролю над ситуацією, підсилює енергію, підвищує настрій

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *