Хмельницький суд відклав здорожчання проїзду у марштурних таксі

Як повідомила на своїй сторінці у мережі Facebook Хмельницький Регіональний координатор Проекту «ЧЕСНО_ФільтруйСУД» Альона Береза, Хмельницький міськрайонний суд ухвалою від 28.02.2017 р. зупинив дію рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради щодо підвищення вартості проїзду в частині встановлення тарифу на проїзд в міських автобусах та маршрутних таксі та залишив діючу вартість перевезення — у маршрутних таксі 3,50 грн., у великогабаритних автобусах 3,00 гривні:

«Друзі! Гарна новина. Хмельницький міськрайонний суд своєю ухвалою від 28.02.2017 р. зупинив дію рішення виконавчого комітету ХМР щодо підвищення вартості проїзду в частині встановлення тарифу на проїзд в міських автобусах та маршрутних таксі. А також відкрив провадження у справі за адміністративним позовом Кульгука І.В.

Деталі нижче в ухвалі.

Окремо хочеться подякувати судді Хмельницького міськрайонного суду Карплюку О.І., який своєю ухвалою став на сторону хмельничан.

Тобто з 01.03.2017 р. вартість проїзду в автобусах та маршрутках залишається незмінною!
Попереду новий етап нашої боротьби, але уже у судовому процесі!
Окремим напрямком боротьби для нас є вартість проїзду у тролейбусі, зниженням якої теж активно займатимемось.»

Також до допису у соціальній мережі додано копії рішення суду.

В той же час, зростання вартості перевезення пасажирів у тролейбусах Хмельницького міського підприємства «Електротранс» залишено без змін — тобто від сьогодні, 1 березня, вартість квитка у тролейбусах становить 2,50 грн. проти 1,50 грн. станом на 28 лютого.

 

 

 

Читайте також:

З середи, 1 березня, — проїзд подорожчає (фото, відео)

 

У Хмельницькому подорожчає проїзд: тролейбус буде 2,50 грн., маршрутне таксі — 4,00 грн.

1 thought on “Хмельницький суд відклав здорожчання проїзду у марштурних таксі”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *