«З картки додому»: Листоноша принесе гроші Вашим рідним упродовж 2 днів

Послуга переказу коштів під назвою «З картки додому» працює в бета-режимі на сайті «Укрпошти», передає TVI.

Пересилати кошти можна цілодобово, для цього потрібне підключення до Інтернету та відповідний гаджет – комп’ютер, смартфон чи планшет. З іншого боку, не потрібно заповнювати жодних паперових документів чи відвідувати відділення зв’язку, повідомляє видання «Твоє місто». Щоб переказати кошти, слід зайти на відповідний розділ сайту «Укрпошти».

Для користувачів пропонується два варіанти переказу.

Щоб здійснити адресний переказ – на домашню адресу отримувача, – треба обрати опцію «готівка додому» (адресний переказ). У цьому випадку листоноша принесе переказ за вказаною адресою та передасть безпосередньо в руки отримувача протягом 2-х робочих днів. Для отримання переказу отримувачу необхідно лише пред’явити листоноші власний паспорт. Опція працює для будь-яких населених пунктів України.

Ще один варіант – терміновий переказ, коли кошти переводять у населений пункт, де є автоматизоване відділення «Укрпошти». Такий переказ надійде до відділення вже за 15 хвилин після відправлення. При відправленні такого переказу, відправник має сам повідомити отримувачеві реєстраційний номер, суму та місце можливого одержання переказу. Для отримання переказу отримувачу потрібно назвати реєстраційний номер переказу та пред’явити паспорт працівнику відділення.

Вартість переказу при виборі опції «готівка додому» (адресний переказ) становить 1% від суми переказу + 19 грн.

Вартість переказу при виборі опції «готівка на відділення» (терміновий переказ) становить 1% від суми переказу + 5 грн. (мінімум 10 грн). Вартість переказу сплачує відправник.

Отримувач отримує переказ у відділенні або вдома безкоштовно.

Максимально за один раз можна переказати 14 999 грн.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *