Натуральний квас: корисні властивості, про які мало хто знає

Для багатьох влітку найулюбленішим напоєм стає прохолодний квас. А якщо він ще й домашнього приготування, то він ще й чудово впливає на здоров’я.

Квас насичений волокнами, тож у середній порції напою міститься стільки ж волокон, як у смузі з буряка, передає 24tv.ua з посиланням на Країну здоров’я.

Ці волокна покращують травлення, знижують абсорбцію цукру та не дають токсинам потрапляти у кров. А ще вони запобігають появі відкладень холестерину.

Також цей напій чудово очищає печінку – виводить з неї токсини та жири. Квас багатий пробіотиками – корисні бактерії зміцнюють імунну систему.

Завдяки беталаїнам (пігменти, які забезпечують крові здоровий червоний відтінок) вимивається з крові кислотність та виробляються нові червоні кров’яні клітини, що зберігають лужний баланс.

Також квас містить магній, який відіграє важливу роль в роботі нирок, підшлункової залози і здоров’я кісток. А високий вміст антиоксидантів у напої має протизапальну дію на організм, зокрема, це зменшує ризик розвитку онкозахворювань.

1 thought on “Натуральний квас: корисні властивості, про які мало хто знає”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *