Північна Корея погрожує Австралії ядерним ударом

У Північній Кореї заявили, що готові завдати ядерного удару, якщо Австралія продовжить «сліпо слідувати лінії США».

Про це пише Українська правда з посиланням на ABC news.

Північнокорейський МЗС запропонував Австралії «двічі подумати про наслідки», перш ніж «сліпо слідувати» політиці США.

«Якщо Австралія продовжить слідувати крокам США з ізоляції і придушення Північної Кореї … це буде акт самогубства за допомогою ядерного удару стратегічних сил Північної Кореї», — йдеться в заяві.

З такою загрозою виступила Північна Корея, після того, як міністр закордонних справ Австралії Джулія Бішоп зявила, що ядерна програма КНДР становить серйозну загрозу її країні.

Як відомо, віце-президент США Майк Пенс в рамках свого азіатського турне відвідав Австралію. Ядерна та ракетна програми КНДР стали однією з головних тем на переговорах Пенса з лідерами країн цього регіону.

За словами Пенса, мирна денукліарізація Корейського півострова досі  можлива, оскільки Вашингтон налагоджує відносини з Пекіном.

У той же час авіаційна ударна група ВМС США на чолі з авіаносцем «Карл Вінсон» планує спільні з кораблями японських ВМС навчання неподалік від берегів Корейського півострова.

Раніше Північна Корея заявила, що готова використовувати зброю проти ударної групи військово-морського флоту США і готова до війни, якщо буде спровокована Сполученими Штатами Америки.

 

1 thought on “Північна Корея погрожує Австралії ядерним ударом”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *