Хто представлятиме музей у комісії з проведення конкурсного добору директора?

Найближчим часом у Хмельницькому відбудеться конкурсний відбір на посаду директора Хмельницького обласного художнього музею, про який було оголошено 14 квітня. Щоб не залишатись осторонь події, такої важливої та значимої в житті організації і трудового колективу, 25 квітня 2017 року працівники Комунального закладу культури «Хмельницький обласний художній музей» провели загальні збори для визначення 3-ьох представників Громадських організацій, закладів культури до складу конкурсної комісії обласної ради, яка визначатиме переможця на заміщення посади директора закладу.

За вирішенням більшості колективу музею відбір представників відбувався шляхом закритого голосування. Попередньо перелік потенційних кандидатів до складу комісії було сформовано шляхом опитування кожного представника трудового колективу.

Беззаперечним лідером, який набрав найбільше голосів від трудового колективу Хмельницького обласного художнього музею (14 голосів) була Смолій Тетяна Володимирівна, заступник директора з наукової роботи Хмельницького обласного країзнавчого музею.

Як відбувалось голосування трудового колективу й обрання представників до складу конкурсної комісії, які точились суперечки та дискусії, хто увійшов до складу комісії дивіться на світлинах та відео:

 

 

 

 

 

Читайте також:

Склад комісії з проведення конкурсного добору на посади трьох директорів визначено

 

1 thought on “Хто представлятиме музей у комісії з проведення конкурсного добору директора?”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *