Море 2017: де відпочити дешевше?

Стало відомо, у скільки цьогоріч обійдеться українцям відпочинок на  морі. Про це повідомляє Politeka.

В Україні почався сезон відпусток і перед багатьма постає питання, куди відправитися на відпочинок. У зв’язку з анексією Росією Кримського півострова, українці втратили можливість відпочити на пляжах півострова.

У той же час Одеса, в зв’язку з напливом турітстов почала суттєво піднімати ціни на відпочинку, проживання та харчування в закладах відпочинко. І тепер вартість тижневої поїздки в Одесу вже практично зрівнялася з відпусткою в Туреччині або Єгипті.

Однак, у зв’язку зі швидким вступом в силу угоди про безвізовий режіе з Євросоюзом, перед українцями відкрилися нові та відносно бюджетні варіанти відпочинку за кордоном.

Орієнтовна вартість відпочинку у зображенні нижче визначена на родину з 3 осіб (двоє дорослих та дитина до 10 років), які відпочиватимуть тиждень, проживаючи у готелі рівня 4*.

 

 

3 thoughts on “Море 2017: де відпочити дешевше?”

  1. Точно можу сказати, що дешеві подорожі реально. Наприклад, я змогла за 36 євро купити квитки на літак з Кракова в Мілан в обидва боки. Хіба це дорого? Відслідковуйте акції, не обмежуйтесь вильотам тільки з України.

  2. Згалом не погана стаття. На практиці скажу, що користатися послугами туроператорів варто лише в тому випадку, якщо ви їдете вперше за межі країни. Далі можна планувати подорож самому і гарно на цьому економити

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *