У 2019 році в Україні заборонять маршрутки, переобладнані з вантажного транспорту

20 липня 2018 року Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів розширену нараду з представниками автомобільної галузі та керівниками компаній, які здійснюють пасажирські перевезення по всій Україні, повідомляє МІУ.

Володимир Омелян наголосив, що держава посилює контроль за ринком автобусних пасажирських перевезень: «Більша частина міських, приміських, міжміських внутрішньообласних та міжобласних автобусних перевезень в Україні здійснюється в умовах, які важко назвати комфортними і безпечними для пасажира. Середній вік «маршруток» — понад 10 років, автобусів середньої та великої пасажиромісткості – понад 20 років і більше. Частина автобусів, які називаються «маршрутками», переобладнані з вантажних транспортних засобів. Часто такі транспортні засоби не відповідають ані вимогам безпеки, ані вимогам комфорту».

«З 1 січня 2019 року маршрутки, які були переобладнані з вантажних транспортних засобів на пасажирські, не будуть використовуватися для перевезення пасажирів. Такі автобуси будуть евакуйовуватися на штрафні майданчики і потім йтимуть на металобрухт. Закликаю всіх перевізників вже зараз працювати над оновленням парку», — наголосив Володимир Омелян.

Очільник міністерства також заявив, що Укртрансбезпека разом із Національною поліцією посилить контроль за ринком, зокрема, до боротьби із нелегальними перевізниками.

 

 

Читайте також:

Дві жахливі смертельні ДТП за участю маршруток та вантажівок стались за сьогодні в Україні

Трагічна ДТП на в‘їзді у село Прибузьке забрала життя 2 дорослих та 4-річної дитини

1 thought on “У 2019 році в Україні заборонять маршрутки, переобладнані з вантажного транспорту”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *