Центр зайнятості вже онлайн! По всій Україні можна записатись до фахівця не виходячи з дому!

Як повідомляє офіційний сайт Державної служби зайнятості України, з початком січня 2017 року почав свою роботу сервіс, за допомогою якого кожен користувач може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України.

Про це повідомив в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко:

«Не чекаючи відповідних законодавчий змін, Державна служба зайнятості продовжує реформування. Для нас уже не є новинками відеорезюме, відеопрезентації вакансій, он-лайн співбесіди. Ми прагнемо бути на крок попереду. Для нас важливо бути ближчими до людей, консультувати, направляти, а найголовніше – надавати допомогу в пошуку гідної роботи із достойною заробітною платою. Тому розпочав свою роботу наш новий сервіс із он-лайн реєстрації на прийом. Це заощадить час шукачів, і дозволить підійти до пошуку роботи більш продуктивно», — сказав В. Ярошенко.

За його словами, завдяки сервісу можна не виходячи із дому записатись на первинний прийом до центру зайнятості або отримання консультації.

У разі, якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості порталі Державної служби зайнятості через рубрику «Електронні послуги».

На сьогодні це лише частина великої модернізації Служби зайнятості.

Вже в першому кварталі цього року запрацює новий сайт ДСЗ. Цей інформаційний ресурс стане найбільшим майданчиком для пошуку роботи в Україні. До розробки його концепції були залучені кращі міжнародні експерти, в тому числі — представники МОП і ООН. Сайт покликаний супроводжувати кар’єру людини протягом усього життя. Він дає можливість створювати інтерактивні профілі користувачів, особисті веб-кабінети.

 

 

Читайте також:

Пенсійний фонд он-лайн

15 thoughts on “Центр зайнятості вже онлайн! По всій Україні можна записатись до фахівця не виходячи з дому!”

 1. Скажіть будь ласка якщо я розірвав контракт з ЗСУ а в ЗСУ я пропрацював 16 місяців чи можу я стати на біржу і яку суму буду получати

  1. Доброго дня, Артем.

   Так, звісно Ви можете звернутись до Державної служби зайнятості та, у випадку відсутності для Вас підходящої роботи, Вам нададуть статус безробітного з відповідними виплатами соціальної допомоги з безробіття. Статус безробітного може набути особа працездатного віку до призначення пенсії (зокрема на пільгових умовах або за вислугу років), яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готова та здатна приступити до роботи.
   Допомога з безробіття призначається на підставі особистої заяви безробітного, паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, трудової книжки, військового квитка, пред’явленням (за наявності) свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
   Крім цього, Військовослужбовці Збройних сил подають довідку з військового комісаріату, військової частини або іншого формування, яке виплачує грошове забезпечення, про строки проходження служби, які включаються чи прирівнюються до страхового стажу, а також розмір і строки виплати грошового забезпечення відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.
   Оскільки за 12 місяців, які передуватимуть реєстрації Вас у статусі безробітного, Ви маєте відпрацьованими понад 26 тижнів — то розмір виплат з безробіття визначатиметься залежно від страхового стажу: до двох років — 50%, від двох до шести років — 55, від шести до 10 — 60, понад 10 років — 70%.
   У разі, якщо ці 16 місяців — і є всім наявним у Вас страховим стажем, то у якості допомоги з безробіття Ви отримаєте 50% від Вашого сукупного середньомісячного доходу за попередні 6 місяців.
   Для прикладу, якщо Ваш середній заробіток складав 7 тис.грн., то розмір допомоги становитиме: 7000 * 0,5 = 3500 грн.
   Звісно, усі найточніші розрахунки та більш детальні консультації Вам зможуть надати лише при зверненні до Державної служби зайнятості.

   З повагою, Портал «Будь у курсі»

   1. Доброго дня! Підскажіть будь-ласка-виплата по безробіттю закінчилася 17.08.17, після чого ніде не працювала!Зараз на 29 неділі вагітності, якщо стати на облік в ЦЗ чи вплине це на збільшення виплат в СЗН?

    1. Доброго дня, Люба

     Згідно зі ст. 7 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» кожна вагітна жінка (громадянка України) має право на отримання грошової виплати по вагітності та пологах, але розмір допомоги та порядок її отримання безпосередньо залежить від статусу одержувача. Тобто: чи працює жінка, вчиться, є приватним підприємцем, військовослужбовцем чи є непрацюючою або ж безробітною, яка на момент оформлення декретної відпустки перебуває на обліку у Центрі зайнятості.

     Непрацюючі майбутні мами мають право на державні соціальні гарантії, пов’язані з вагітністю та пологами, так само як і працюючі.

     В той же час, вагітним жінкам, зареєстрованим у центрі зайнятості як безробітні, виплачується 100% мінімального розміру допомоги по безробіттю (пп. 3 п. 7 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми). У 2018 році мінімальний розмір допомоги по безробіттю становить:
     — 544 грн. — цю суму отримують застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, які протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування мають страховий стаж менше шести місяців.
     — 1280 грн. — цю суму допомоги по безробіттю залежно від страхового стажу мають застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж шість місяців за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.
     Цей момент регламентується ст. 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

     Непрацюючим майбутнім мамам, зареєстрованим у центрі зайнятості як безробітні, виплачується 100% мінімального розміру допомоги по безробіттю (пп. 3 п. 7 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми). У 2017 році мінімальний розмір допомоги по безробіттю, а отже і сума декретних виплат (за 30,44 дні) дорівнюють 544 грн.
     Однак, відповідно Закону України «Про зайнятість населення» вагітна громадянка України має право стати на облік до Центру зайнятості за місцем проживання терміном до 7-ми місяців вагітності (тобто вагітна жінка може встати на біржу праці тільки, якщо термін її вагітності не перевищив 30 тижнів) та отримати статус безробітної (до отримання лікарняного листа). Якщо термін вагітності 30 тижнів і більше, то за законом Ви повинні знаходитись в декретній відпустці. Для центру зайнятості, це означає, що (на офіційній мові) ви знаходитесь на лікарняному.
     Нажаль, скоріш за все, у надані статусу безробітного Вам відмовлять (але звернутись до ЦЗ все ж таки варто) — тому матеріальне забезпечення по вагітності та пологах виплачуватиметься Вам у розмірі 25% від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи. У 2018 році за 126 календарних днів ця сума становитиме: 1850 грн. (з початку 2018 року та по 30 квітня), 1933 грн (з 1 травня по 1 грудня 2018 року) та 2017 грн у грудні 2018 року.
     Призначення грошової допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами безробітним матерям здійснюється в управлінні праці та соціального захисту населення (УП та СЗН)

     з повагою, Портал «Будь у курсі»

 2. Я три роки була в дикретній відпустці і 19,12,2017р вийшла з неї і звільнилася за власним бажанням (працювала у Києві)Прийшла у ценр зайнятості 20,12,хотіла щоб мені допомогли з роботою. Я сказала що хочу працювати з 9 до 17год, бо мені треба забирати дитину з садочка і по спеціальності приймальник товарів або щось типу цього. Мені сказали покажітьмені таку роботу, такої роботи тут немає і шукать її ніхто не буде. Спитали чого я сама нічого не шукала, а я сказала бачила тільки таку яка мені не підходить.Через це звернулася до вас. До мені говорили по хамськи і сказали що мені робота не потрібна, що мені головніша дитина.і рееструвати мене ніхто не буде. Дали направлення на співбесіду у атб на продавця. Хоча я туди і без направлення можу піти, но мене не влаштовує графік. Я пішла до директора.вона надала консультацію.я зібрала документи і знову прийшла до цього працівника.вона звону говорила по хамськи і поводила себе ніби вона там цариця і не захотіла у мене докумети на реестрацію.ЩО мені робить? Куди написать на неї скаргу?Напишіть, будь ласка!

  1. Доброго дня, Тетяно.

   Ви можете написати скаргу звичайної поштою рекомендованим листом з повідомленням про вручення на головну інстанцію:
   Державна служба зайнятості (Центральний апарат) Міністерства соціальної політики України
   м. Київ, 01601, вул. Еспланадна, 8/10,

   Або звернутись електронною поштою: 17@es.dcz.gov.ua

   Про всяк випадок надаємо ще номер телефону/факсу: (044) 289-76-28

   З повагою, Портал «будь у курсі»

 3. Доброго дня.Підскажіть будь ласка .Я була оформлена по догляду за людиною після 80 років.Людина померла, Чи можу я стати на біржу праці?

  1. Доброго дня.

   Так, Уляно, Ви можете звернутись у ЦЗ та, у випадку відсутності підходящої для Вас роботи, отримати статус безробітного.
   Візьміть з собою всі необхідні документи (паспорт, інд.код, трудову книжку, диплом, атестат) — та вже завтра записуйтесь на прийом до фахівця.

   З повагою, Портал «Будь у курсі»

 4. Мені 59 років не можу знайти роботу звертався до фонду занятості на облік не поставили навіть не пропонували як бути далі у мене дуже хвора жінка чи можу я розраховувати на допомогу з фонду

  1. Доброго дня, Миколо.

   Зверніться повторно до ЦЗ з усіма необхідними документами (паспорт, трудова книжка, інд.код, військовий квиток, дипломи тощо) та запишіться на прийом до фахівця ЦЗ. Повідомте фахівцю, що Ви бажаєте отримати статус безробітного — самі вони не пропоноватимуть. У разі відсутності для Вас підходящої роботи, на 8 день після Вашого офіційного звернення (в день звернення Вам повинні надати на ознайомлення та заповнення необхідні документи та заяви), Вас повинні поставити на облік. У разі відмови — запишіться на особистий прийом до керівника ЦЗ.

   З повагою, Портал «Будь у курсі»

 5. період, коли я отримую виплати в ЦЗ додають мені строку для пенсійного стажу?

  1. Доброго дня.

   Період перебування на обліку у ЦЗ входить до страхового стажу особи (який використовують для обрахунку пенсії), зареєстрованної у статусі безробітного.

   З повагою, Портал «Будь у курсі»

 6. Доброго дня! Підскажіть будь-ласка-виплата по безробіттю закінчилася 17.08.17, після чого ніде не працювала!Зараз на 29 неділі вагітності, якщо стати на облік в ЦЗ чи вплине це на збільшення виплат в СЗН?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *