Порошенко: Нікому не дозволю красти в армії. Тим, хто буде красти в армії – відрубаю руки

Президент України Петро Порошенко заявив, що не дозволить нікому красти в армії — інакше «руки відрубає». Про це він заявив, оглядаючи гуртожитки Збройних сил у Києві, повідомляє Главком.

«Позиція перша – нікому не дозволю красти в армії. Тим, хто буде красти в армії – відрубаю руки. Це позиція президента. Армія – це предмет моєї персональної турботи, армія є одним із наших очевидних досягнень за три роки, — це було зроблено моїми зусиллями, зусиллями міністра оборони, зусиллями міністерства оборони, керівництва Нацштабу, волонтерів і волонтерського десанта, коли він був висаджений на найбільш важких часах в 2014 році для того, щоб не допустити корупцію», — сказав Порошенко.

Президент схвально відгукнувся про те, що підозру передали до правоохоронців.

«Позиція друга – я вітаю, коли будь-яка підозра щодо корупції передається в правоохоронні органи. Незалежно, НАБУ, САП, ГПУ, СБУ, там, де по підслідності, — Нацполіція, будь-хто, — замість того щоб бігати по телеекранах, замість того, щоб робити політиканство, єдине, що я чекаю від – негайна передача до правоохоронних органів включно із НАБУ. Це правильна громадянська позиція», — додав голова держави.

Він наголосив, що розслідування треба провести у найкоротші терміни, представити суспільству і передати до суду.

«Будь-яке затягування, коли справи ведуться із розслідуванням 3-4 роки, є неприйнятними. Це руйнує логіку боротьби з корупцією», — підкреслив Порошенко.

Президент оглянув гуртожитки військових та їдальню, поспілкувався з військовими та журналістами.

 

 

Читайте також:

Розтрата 149 млн грн у Міноборони: Політики кажуть, що ниточки ведуть до Банкової

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *