Хмельничан запрошують відвідати безкоштовні тренінги у «Школі медіаграмотності»

Впродовж листопада 2017 р. щоп’ятниці о 16.00 дорослі відвідувачі центральної бібліотеки Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи зможуть пройти серію тренінгів у «Школі медіаграмотності». Навчання буде відбуватися в рамках глобального святкування Тижня Медійної та інформаційної грамотності (Global MIL Week), який вшосте організовується у всьому світі.

Діятиме «Школа медіаграмотності» у БібліоХабі бібліотеки. Цей громадський простір, вдалося облаштувати завдяки перемозі у програмі «Бюджет участі».

Цьогоріч Тиждень відбудеться з 25 жовтня до 1 листопада 2017 року. Протягом цього тижня та весь листопад 2017 року будуть відбуватися місцеві та регіональні заходи в усьому світі.  Global MIL Week дає змогу об’єднувати та обмінюватися творчими проектами, дослідженнями, новими ідеями та інформацією між країнами та зацікавленими сторонами. Про всі події в рамках Global MIL Week можна прочитати на сайті ЮНЕСКО. Розповідається там і про «Школу медіаграмотності», яка буде проводитися у БібліоХабі центральної бібліотеки Хмельницького.

Випускники Хмельницької «Школи медіаграмотності» зможуть:

  • зрозуміти, як працюють медіа та проаналізувати власний медіапростір;
  • усвідомити механізми впливу медіа та розвинути навички критичного мислення та аналізу інформації;
  • навчитися чіткіше виявляти пропаганду, фейки та маніпуляції в медіа, щоб не підпасти під їхній вплив;
  • розібратися, як відбуваються інформаційні війни, щоб захиститися самим та захистити своїх близьких.

Тренер – директорка бібліотеки Тамара Козицька, яка уже неодноразово проводила такі тренінги, зазначає:

«В багатьох країнах медіаграмотності навчають ще з малечку. В Україні ця тема тільки набирає популярності. І пов’язане це з викликами, з якими стикнулося наше суспільство в останні декілька років. Пропаганда і маніпуляції в мас-медіа роблять свою справу: інформаційна війна стала реальністю та переросла у справжню війну. Не раз спостерігала, як після таких тренінгів люди зовсім по-іншому починали сприймати новини, навчалися мислити критично. Сучасна бібліотека – це саме те місце, де можна навчитися працювати з інформацією. А це важливо у неспокійні часи. У місті Хмельницькому заняття з медіаграмотності стануть регулярними».

Адреса: м.Хмельницький, вул. Подільська, 78, Хмельницька міська центральна бібліотека.

Навчання безкоштовне.

Єдина умова – бути читачем бібліотеки.

 

 

Читайте також:

«Слово єднає-2017»: Відомі українські письменники та поети дали прес-конференцію у Хмельницькому

 

Джерело: Хмельницька міська рада

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *