Чому Саакашвілі досі не видворили з України — думка експерта

Попри те, що лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі позбавили громадянства України, його не висилають з країни завдяки підтримці західних політиків, зазначає 24tv.ua.

Таку думку в коментарі виданню «Апостроф» висловив експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Ігор Петренко.

«Саакашвілі ж, по суті, нічого втрачати, він навіть не громадянин України. Очевидно, що у нього є підтримка частини істеблішменту США, оскільки при інших варіантах він вже давно або сидів би у в’язниці, або був би висланий з країни. Без підтримки впливових країн, яким зобов’язана Україна, Саакашвілі б тут не було», – висловив переконання Петренко.

Він додав, що Саакашвілі перебуває у сфері інтересів Заходу та, можливо, це є одним з моментів впливу на рішення Порошенка.

Окрім того, експерт зазначив, що конфлікт між Саакашвілі та Порошенком вигідний низці українських політиків.

«Цей конфлікт між Порошенком і Саакашвілі вигідний багатьом, оскільки він не чіпає інших учасників політичного театру в Україні, а, в першу чергу, спрямований проти Порошенка. Це вигідно іншим опозиціонерам, які наче не при справах, але яким водночас вигідне ослаблення Порошенка у зв’язку з майбутніми виборами», – пояснив експерт.

В цьому контексті Петренко озвучив імена голови МВС Арсена Авакова, екс-прем’єра Арсенія Яценюка та секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *