225 одиниць незаконної зброї здано до поліції Хмельниччини

На Хмельниччині закінчився місячник добровільної здачі зброї, який тривав з 1 по 31 жовтня. Про це повідомляє ГУ Нацполіції у Хмельницькій області.

В цей період громадяни мали можливість здати нелегальну зброю до поліції, уникнувши кримінальної та адміністративної відповідальності за її незаконне зберігання.

Всього за місяць мешканці області добровільно принесли до підрозділів поліції 225 одиниць незаконної зброї, 51 спецзасіб, 15 снарядів часів ІІ-ї світової війни.

Серед зданої зброї є 3 одиниці нарізної армійських зразків, 156 гладкоствольних мисливських рушниць, 7 одиниць нарізної мисливської зброї, 44 одиниці – холодної та 13 одиниць різного роду саморобної зброї.

Нагадаємо, що відповідно до ч. 3 статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *