«Майдан. Таємні файли»: Брати Капранови презентували хмельничанам свою нову книгу

9 листопада, саме у День української писемності та мови, у нашому рідному Хмельницькому відомі усім українцям видавці та письменники брати Капранови презентували свою нову книгу — журналістське розслідування «Майдан. Таємні файли». Презентація книги відбувалась у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці.

На відвідувачів чекала розповідь про передумови та мотиви написання книги, причини Революції Гідності та постмайданівські процеси.

Дмитро та Віталій Капранови з інтригою підійшли до презентації книги: на розсуд читачів представили 19 файлів подій 2013-2014рр. Останній файл «Мій Майдан», дає змогу свідчити кожному читачеві, дописати власні спогади про події на Майдані.

Учасники заходу долучились до українського живого слова, журналістського розслідування, придбали книги та взяли автограф на згадку.

Для того, щоб зібрати якнайбільше спогадів про Майдан, Брати Капранови з 22 листопада запускають у соцмережах хештег мійМайдан і публікуватимуть хроніку тих подій. Кожен зможе під цим хештегом поділитися спогадами про ті дні. Долучайся.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *