Письменниця Забужко: Третя світова війна вже йде

Методи ведення війни кардинально змінилися. Та коли Росія розпадеться – це й буде кінцем третьої світової війни, зазначає 24tv.ua.

Таку думку висловила письменниця Оксана Забужко у коментарі Styler.

За її словами, у Росії досвідчені спецслужби, які працюють у режимі спецоперацій – теракти, диверсії, терористичні війни. І з 1918 року ніхто не розбирався, у скількох смертях винен цей режим НКВС.

«Не забуваймо, що у Сталіна не було інтернету, у Гітлера не було телевізора. Методи змінилися. Росія готувалася до зовсім іншої війни, яку зараз і веде. Тому третя світова війна – це війна терористична, яка удає із себе низку локальних конфліктів. Але ця війна вже йде», – наголосила вона.

За її словами, вплив Росії на соцмережі, кампанію Трампа, та інше – це і є третя світова війна. Письменниця наголосила, що у 21 столітті не треба бомбити міста, зараз вистачить «розбомбити мізки, і тоді люди самі винесуть завойовникам ключі від міста». Так, як це сталося в Криму і певною мірою на Донбасі.

Це війна за переділ енергетичних ринків. Це війна за кінець Газпрому і кінець газпромівської імперії. Коли Росія розпадеться, це й буде кінцем третьої світової війни,
– підкреслила Забужко.

 

 

Читайте також:

Віталій Портников: Третя світова війна не буде схожа ні на першу, ні на другу

Сьогодні святкує свій День народження українська поетеса Оксана Забужко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *