Намісник Києво-Печерської Лаври вважає, що Крим ніколи не був українським

Намісник Києво-Печерської Лаври владика Павло (Лебідь) вважає, що Крим ніколи не був українським, повідомляє Главком.

Про це він заявив 8 січня під час спілкування з учасниками акції проти роботи Лаври на ФСБ РФ. Відповідне відео на своїй сторінці у Facebook розмістив лідер націоналістичної організації «С14», боєць АТО Євген Карась.

«Крим ніколи не був українським», – заявив владика Павло.

На його думку, приєднання Криму до України у 1954 році було «незаконним».

На запитання, з ким воює Україна на Сході, відповів, що не був на війні.

Крім цього, він наголосив, що в Україні немає Московського патріархату, а є «Руська православна церква».

Також він заявив, що за часів Радянського Союзу був «бандерівцем». Хоча згодом зазначив, що його діда «вбили у 1943 році бандерівці».

 

ПРИЙШЛИ КОЛЯДУВАТИ ДО СЕПАРІВ У ЛАВРУ.КИЯНИ! ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО КОЛЯДУВАННЯ! ПРИХОДЬТЕ!ЗРОБІТЬ РЕПОСТ!Цікавимося чи покаялися грішники з ФСБ за те, що:Настоятель Києво-Печерської Лаври системно поринув у корупцію та аморальність:- митрополит Павло без боязні Господа розкрадає гроші з ремонтних та реставраційних робіт у Лаврі;- владика Павєл був депутатом від Партії регіонів в 2008 році, а до того сам казав, що думав балотуватися від комуністів;- їздить на мерседесі S-класу в свій маєток під Києвом;- в 2014-му році порівняв Януковича з Ісусом Христом;- неодноразово хамив та нападав на журналістів.Десятки членів охоронних структур Московського патріархату та Києво-Печерської Лаври стали бойовиками у сепарів:- один з перших керівників бойовиків "Ромашка" — пономар Києво-Печерської Лаври. Саме він керував групою сепарів, що першими вчинили напад на "Альфу" СБУ під Слов'янськом;- ще один з перших командирів сепарів — "Кедр" — Дмитро Жуков, що десяток років керував "православними" ходами, які виходили з Києво-Печерсько Лаври;- Алєксєй Сєліванов, керівник "Вєрного казачєства", яке охороняло заходи Московського патріархату і неодноразово несли вахту в Лаврі, зараз воює з бойовиками в ЛНР.

Опубліковано Євгеном Карасем 8 січня 2018 р.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *