Прес-конференція адвокатів родини Ноздровської: деталі

Адвокати родичів убитої юристки Ірини Ноздровської вважають, що знайдене на тілі загиблої жінки ДНК Юрія Россошанського ще не є доказом його вини у скоєнні злочину.

Про це на прес-конференції розповіли адвокати родини Ноздровських, повідомляє 24tv.ua з посиланням на «Еспресо«.

Зазначимо, 10 січня перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін заявив, що перші результати експертизи показали, що на тілі Ноздровської було ДНК Россошанського.

Як зауважила адвокат Таміла Ульянова, зараз сторона захисту не може ані спростувати, ані підтвердити, що вбивцею є саме Юрій Россошанський.

За словами адвоката, у матеріалах, які вони бачили лише на 10-15%, не було доказової бази, щоб стверджувати, що вбивцею Ноздровської є саме Россошанський.

«Сама одна експертиза ДНК ще ні про що не каже. Докази повинні бути зібрані у своїй сукупності та вказувати на причетність особи всесторонньо», – наголосив інший адвокат Анатолій Худяков.

Крім цього, як повідомляє «Еспресо«, Таміла Ульянова заявила, що за ними стежать невідомі особи, які намагаються з’ясувати подробиці їхнього особистого життя.

«Коли ми вступили у цю справу як представники потерпілої, на нас почали здійснювати психологічний тиск. За нами постійно стежать. Ми не знаємо, хто це стежить – чи представники правоохоронних органів, які з’ясовують у всіх наших знайомих наше особисте життя. Слідкують постійно якісь машини», – розповіла адвокат.

Відтак, Ульянова звернулася до керівництва правоохоронних органів України із проханням вжити заходів безпеки.

«Ми звертаємось до керівників правоохоронних органів із заявою: ми вважаємо, що здійснюється психологічний тиск особисто на нас. Ми просимо забезпечити нашу безпеку як представників потерпілої у цьому процесі», – наголосила адвокат.

Як повідомляє Главком, дочка вбитої правозахисниці Ірини Ноздровської Анастасія заявляє, що матеріали справи не збігаються з показаннями підозрюваного в убивстві Юрія Россошанського. Про це вона сказала на прес-конференції.

«Матеріали не збігаються з тим, що він (Розсошанський) говорить. Моя мати боролася передусім за правду, а не з Россошанськими», — заявила дочка правозахисниці.

Вона запевняє, що слідство відкрило стороні захисту тільки 10-15% матеріалів справи.

Адвокати Анастасії Ноздровської вимагають від прокуратури надати доступ до всіх матеріалів кримінального провадження.

При цьому дочка вбитої дякує президентові Петру Порошенку за увагу до її трагедії, але вважає, що правоохоронці обдурили главу держави щодо підозрюваної особи.

Адвокати Анастасії також уважають, що із зібраною доказовою базою суд може винести виправдувальний вирок Юрію Россошанському.

Нагадаємо, дочка Ноздровської вважає, що підозрюваний Юрій Россошанський вигороджує справжнього вбивцю її матері.

 

 

1 thought on “Прес-конференція адвокатів родини Ноздровської: деталі”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *