“Поділля-центр” отримав нове керівництво

19 лютого у приміщенні телеканалу і радіо “Поділля-центр” колективу, громадським активістам та хмельничанам представили нових керівників філії ПАТ НСТУ Хмельницька регіональна дирекція «Поділля — центр», які перемогли у оголошеному конкурсі на посади менеджерів і продюсерів регіональних філій компанії. На конкурсі у Хмельницькій філії було 2 кандидати на посаду менеджера і 6 — на продюсера.

Відтепер продюсером філії є Любов Тімкова (до цього часу виконувала обовязки т.в.о. продюсера флії), а менеджером стала Ольга Усова, яка займатиметься управлінням адміністративно-господарським блоком філії.

Як зазначає онлайн ресурс “Поділля-центр”, Любов Тімкова має 15-річний досвід роботи у сфері журналістики: редакторкою, журналісткою, керівницею у творчих колективах. З 2003 року — у команді “Поділля-центр”. Пані Любов творчо та організаційно долучилася до проектів “Деталі”, “Центр журналістських розслідувань”, “Книга скарг”, “Лікбез”. У грудні 2017 року стала головною редакторкою ТО “Бюро новин” у Хмельницькій регіональній дирекції Суспільного. Відтепер Любов Тімкова керуватиме творчим напрямом й відповідатиме за створення контенту та наповнення ефірної сітки телеканалу і радіо “Поділля-центр”

Щодо Ольги Усової — то вона 15 років працює у медіа галузі. Має вищу освіту в сфері фінансів та досвід роботи на керівній посаді понад 7 років (Медіа корпорація “Є”). Пані Ольга є експертом в управлінні персоналом та організації ефективної роботи підрозділу.

Нагадаємо, що екс-очільниця філії Тетяна Колісніченко також довгий час працювала в Медіа корпорації “Є”, а зараз обіймає посаду керівну посаду у головному офісі — є директором Департаменту по роботі з філіями  в Центральній дирекції ПАТ НСТУ в Києві…

 

 

Про плани майбутньої роботи новий керівників — дивіться у відео:

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *