Помер Олег Табаков: ЗМІ назвали причину

Олег Табаков, російський актор і режисер, народний артист СРСР помер 12 березня 2018 року. Причиною смерті Табакова став серцевий напад.

Про це повідомляє 24tv.ua з посиланням на Телеграм канал Mash.

Уточнюється, актор пішов з життя о 16:15 за місцевим часом.

Також у ЗМІ пишуть, що Табаков останні місяці не приходив до тями. Медики робили невтішні прогнози, але родичі артиста не наважувалися відключити його від апаратів штучного підтримання життя.

Табакова госпіталізували в кінці листопада минулого року, тоді повідомялося, що у нього пневмонія і він скоро одужає. Однак потім стан його здоров’я сильно погіршився. Його підключили до апарату штучного дихання. Більшу частину часу в лікарні Табаков проводив у стані штучної коми. 30 січня в ЗМІ з’явилася інформація, що в артиста почалися судоми і, ймовірно, відмовляє головний мозок. 12 березня Олег Табаков помер, артиста відключили від апарату життєзабезпечення.

Прощання з митцем заплановане у Московському художньому театрі імені Чехова, де він був художнім керівником. Задля цього там упродовж трьох днів не демонструватимуться вистави.

Довідково:

Хто такий Олег Табаков?

Засновник, художній керівник театру під керівництвом Олега Табакова («Табакерка»), удостоєний звання Народний артист СРСР, є лауреатом Державних премій СРСР (1967) і Росії (1997). Відомий ролями в картинах «Сімнадцять миттєвостей весни», «Д’Артаньян і три мушкетери», «Москва сльозам не вірить» і інших.

 

 

1 thought on “Помер Олег Табаков: ЗМІ назвали причину”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *