У Міносвіти хочуть навчити студентів заробляти на своїх ідеях

У Міністерстві освіти хочуть розширити кількість бізнес-інкубаторів при вишах, щоб студенти і науковці мали змогу навчитися втілювати в бізнес результати своїх досліджень та ідеї, повідомляє DT.ua з посиланням на на сайт МОН.

Для цього відомство підписало Меморандум про співпрацю та взаємодію з ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YEP), яка вже реалізовує проект в різних куточках України.

«Ми не розраховуємо, що з першого, другого чи третього набору отримаємо повноцінні стартапи, які зможуть комерціалізуватися. Наша мета на першому етапі – створити в університетському середовищі культуру підприємництва, закласти відповідне мислення у студентів. А за 2-3 роки ми прагнемо запустити тренд. Якщо студент захоче створити стартап, він знатиме, де йому допоможуть пройти цей шлях – від ідеї і перших кроків до її реалізації», – зазначив очільник YEP Андрій Заікін.

Меморандум також передбачає багато інших напрямів для співпраці між МОН та Платформою інноваційного партнерства. Це, наприклад, удосконалення нормативної бази для розвитку стартапів у вишах та вирішення проблем розвитку інноваційного підприємництва.

Наразі бізнес-інкубатори YEP працюють у 10 вишах в різних регіонах України. Нині триває третій набір студентських стартапів, які реалізуватимуться до травня. Ще 10-15 університетів хочуть долучитися до проекту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *