Розвідка США: Після виборів Путіна залишилося два серйозних питання

На виборах президента Росії 2018 велася справжня боротьба за явку виборців, а не за те, хто переможе у президенських перегонах, ззначає 24tv.ua.

За результатами підрахунку 99,81% голосів на виборах президента Росії-2018 перемогу здобув Володимир Путін.

Як передає «Апостроф«, фахівці приватної американської розвідувально-аналітичної компанії «Stratfor» зазначають, що після виборів Путіна Кремлю буде непросто.

У доповіді «Stratfor» зазначають, що голосування мало показати – наскільки міцно Путін тримає контроль над владою.

Але ця тріумфальна перемога піднімає два великі питання: яка була істинна явка виборців і що буде далі з Росією?
– пишуть аналітики.

Оскільки більшість іноземних спостерігачів були недопущені до моніторингу виборів, недержавні спостерігачі зафіксували явку у менше, ніж 50%. Зокрема, у Чечні на вибори з’явилось близько 34% виборців.

«Переобрання Путіна без високої явки могло підірвати одну з основ його влади – його популярність і, таким чином, свідчити про збільшення невдоволення путінською системою», – йдеться у матеріалі.

Після переобрання на Путіна чекає низка проблем – застій в економіці, зростаюче зубожіння та зміна поколінь – нове покоління шукає, хто би представляв його інтереси в системі. І це лише внутрішні проблеми. А ж є ще тиск Заходу.

Кремлю потрібно розставити пріоритети, оскільки його фінансові ресурси все більш обмежені. Він повинен знайти баланс між своїм бажанням зміцнити вплив Росії на міжнародній арені й обіцянкою зберегти стабільну Росію для свого народу,
– додали у «Stratfor».

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *