Єлизавета II офіційно задокументувала свою згоду на шлюб принца Гаррі та Меган Маркл

На словах королева Єлизавета II ще в березні 2018 року схвалила шлюб свого молодшого онука, принца Гаррі, та його нареченої Меган Маркл. Однак ці два місяці так і не було видано офіційне свідоцтво, яке б підтвердило схвалення королеви.

На щастя, офіційне свідоцтво (а без нього шлюб вважався б недійсним), в якому йдеться про її згоду на це весілля, вийшло!

Кенсінгтонський палац опублікував світлину рукописного документа, в якому говориться наступне:

«Цим документом підтверджуємо, що Ми даємо згоду на укладення шлюбу між Нашим улюбленим онуком Генрі Чарльзом Альбертом Девідом з Уельсу і Рейчел Меган Маркл.»

На окрему увагу заслуговує оформлення документу.

Текс у ньому написано різнобарвним шрифтом.

З лівого боку документа зображено червоного дракона — геральдичного символу Уельсу — з трояндою, чортополохом і листям конюшини, які є офіційними квітковими емблемами Великобританії. Три червоні мушлі – символи родини покійної принцеси Діани.

З правого боку намальовані квіти, що відсилають безпосередньо до союзу між Меган і принцом Гаррі: троянда — національна квітка США, золоті маки — квіти Каліфорнії, рідного штату Меган, а також валлійська цибуля-порей — особиста емблема принца Гаррі.

На аркуші також зображені корона і символ Співдружності, а в його правому верхньому кутку є підпис королеви.

Документ скріплено червоною королівською печаткою.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *