Дар’я Каземірова — оприлюднили перші світлини дівчинки, вбитої бойовиками на Донбасі

Вчора, 28 травня 2018 року, в окупованому Залізному поблизу Торецька внаслідок влучання снаряду проросійських бойовиків загинула 15-річна дівчинка, передає 24tv.ua.

Загиблу під час обстрілу проросійськими бойовиками дівчинку звали Дар’я Каземірова і вона була ученицею школи №7 Торецька. Судячи з Facebook-сторінки школярки, вона була патріоткою України.

Мені здається, що навіть незважаючи на ріки крові, які щодня ллються на Донбасі, загибель цієї невинної душі може змусити ридати камені. В ці очі треба дивитися кожному – і тому, хто цей біль відчуває, як свій, і тому, хто висловлює глибоку стурбованість або байдуже відвертається від жахів війни,
– написав на своїй сторінці у Facebook журналіст Юрій Бутусов.

«Варто почитати сторінку дівчини у Facebook – це сторінка справжньої українки, двомовної, щирої та скромної, яка відкривала для себе світ, їздила в Карпати, дружила щиро зі своїми однокласниками, була серед подруг, дуже любила свою маму… Facebook-сторінка Дар’ї. Там небагато записів, зовсім небагато… Бо сюди на український Донбас прийшли «звільняти» українців путінські орди, і ось так вони «звільняють», вбиваючи…», – зазначив журналіст.

Лише декілька днів тому Дар’я Каземірова відсвяткувала свій день 15-ий народження.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *