Які речі погано впливають на роботу мозку?

Мозок — один з найважливіших людських органів, який відповідає за роботу всього організму. Тому, щоб він працював добре, потрібно відмовитися від кількох речей.

Недосипання шкідливе для роботи мозку, пише 24tv.ua з посиланням на  Ukrhealth. Все тому, що різні ділянки мозку переходять у фазу повільного сну, людина «зависає» в одній точці.

Через це людина стає незосередженою, погіршуються дрібна моторика. Регулярне недосипання може спричинити відмирання клітин.

Надлишок цукру в крові теж ускладнює надходження речовин до мозку. Тому важливо підтримувати нормальний рівень.

На роботу мозку впливає стрес. Він призводить до розриву зв’язків між нейронами. Стрес ускладнює розуміння людиною причинно-наслідкових зв’язків і послідовність подій. Стрес, який накопичується в організмі, знижує інтелектуальний потенціал людини та погіршує пам’ять.

На тонус людини впродовж дня та її працездатність впливає відсутність сніданку. Через це знижується рівень цукру в крові, що ускладнює надходження корисних речовин до мозку.

Вплив сильнодійних препаратів може погіршити пам’ять аж до амнезії. Це також може спричинити недоумство та нав’язати суїцидальні думки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *