Меган Маркл отримала важливу місію від королеви Єлизавети II

Її Величність передала новоспеченій герцогині Сассекській важливі повноваження – стати однією з очільників «Програми молодих лідерів королеви» при Букінгемському палаці.

Про це повідомляє 24tv.ua з посиланням на на Express.

Нова офіційна роль дуже сподобалась Меган Маркл, адже в минулому вона приймала активну участь в різних просвітницьких та благодійних проектах. Проект було засновано ще 5 років тому самою королевою. Така програма має на меті залучати молодих людей, які «ведуть активну пропаганду розвитку психічного здоров’я, виступаючи також проти насилля щодо жінок та інших життєво важливих актів героїзму»

Принц Гаррі став покровителем програми ще у 2013 році, але оскільки Меган Маркл тепер стала його дружиною, то Єлизавета II доручила зайнятись і їй цим проектом замість самої королеви. Він зазначав, що: «Мені дуже сподобалось зустрічатись з різними молодими людьми за останні чотири роки і їх пристрасть та розуміння завжди налаштовують мене оптимістично щодо майбутнього. Молоді лідери королеви мають неймовірний вплив у своїх країнах, тому що вони прийняли зовсім інше мислення»

 

 

Фото: DuchOfSussex

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *