Найстаршому сину Кейт Міддлтон і принца Вільяма, принцу Джорджу Кембриджському — 5 років

Сьогодні, 22 липня, принц Джордж Кембриджський, святкує своє 5-річчя. Найстарший син Кейт Міддлтон і принца Вільяма ще з пелюшок зачаровував прихильників британської родини своєю харизматичністю та вольовим характером, зазначає 24tv.ua.

Принц Джордж народився у госпіталі святої Марії в Лондоні о 18 годині 24 хвилини за київським часом (о 16:24 — за місцевим) 22 липня 2013 року. При народженні хлопчик важив 8 фунтів 6 унцій (близько 3,8 кг). Пологи у Кейт Міддлтон приймала ціла команда медиків на чолі з гінекологом Маркусом Сетчеллем.

Маленький Джордж став першою дитиною у герцогів Кембриджських та займає третє місце у лінії спадкування престолу (після діда принца Чарльза та батька принца Вільяма). Ще з перших місяців після свого народження він подорожував зі своїми батьками під час офіційних візитів та урочистих заходів.

З раннього віку його привчили одягати на всі заходи незалежно від погодніх умов шорти, які згідно з королівським протоколом потрібно носити юним хлопчикам. Батьки 5-річного Джорджа стараються завжди одягати свого сина стильно і правильно, чудово підкреслюючи імідж сім’ї Кейт Міддлтон.

Зараз в іменинника-принца є 3-річна сестричка принцеса Шарлотта та 4-місячний братик принц Луї.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *