Коли з’явиться останній сезон популярного серіалу «Картковий будинок»?

Представники компанії Netflix анонсували, коли з’явиться останній сезон популярного серіалу «Картковий будинок». Інформацію вони оприлюднили на офіційній сторінці в Twitter, зазначає 24tv.ua.

Перші серії «Карткового будинку» з’явились ще в 2013 році. З того часу мільйони кіноманів закохались у непересічну політичну історію, екранізовану компанією Netflix.

Очікування людей вправно підігрівають творці «Карткового будинку». Вони публікують все нові тизери та оголошують важливу інформацію щодо продовження політичної історії. Так, на сторінці в Twitter представники Netflix оприлюднили дату виходу останнього сезону. Згідно з анонсом, станеться це 2 листопада 2018 року. 

Також відомо, що замість 13 серій новий сезон складатиметься із 8 епізодів. Окрім цього, автори переписали сценарій, щоб усунути від зйомок скандального Кевіна Спейсі. Його «президентство» у серіалі продовжить Робін Райт, яка зіграла роль Клер Андервуд.

 

Що таке «Картковий будинок»?
Це американський серіал, який екранізувала кіностудія Netflix. У лютому 2013 року вийшла перша серія політичної історії, яка одразу ж отримала чималу популярність у світі. Знятий серіал за мотивами книги Майкла Доббса, а головні ролі в «Картковому будинку» зіграли скандальний Кевін Спейсі та Робін Райт.

У серіалі розповідається про конгресмена Френка Андервуда та його дружину Клер. Подружжя стратегічно та підступно завойовує владу в США і підкорює Білий дім. Через секс-скандал довкола актора Кевіна Спейсі 6 сезон «Карткового будинку» змінили, зробивши президентом Робін Райт.

 

 

 

Читайте також:

Netflix: Останній сезон «Карткового будинку» буде без Кевіна Спейсі

«Картковий будинок» без Андервуда: Netflix припинив співпрацю з Кевіном Спейсі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *