Молоді політики країни: очільник Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук

Сьогодні, 14 жовтня, коли Україна відзначає три величних свята — Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України — нам хотілось би розповісти про досягнення мужнього українця, справжнього козака, який щоденно ефективно працює на благо та процвітання своєї громади, своєї малої Батьківщини.

Мова йде про 35-річного Анатолія Сергійовича Тимчука, молодого очільника Староушицької ОТГ.

Менше року тому пан Анатолій з вагомою перевагою у 55,75% голосів виборців виграв перші вибори голів та депутатів Староушицької селищної ради об’єднаної територіальної громади. А до того, молодий політик очолював Грушківську сільську раду, що увійшла до складу ОТГ.

Староушицька ОТГ є досить молодою, оскільки створена була лише 24 грудня 2017 року та об’єднала в собі досить небагаті громади, які мали значні проблеми з підтриманням своєї інфраструктури.

Староушицька об’єднана територіальна громада була утворена внаслідок об’єднання 5 сільських рад:

  • Староушицька селищна рада — населення 2651 чол.
  • Грушківська сільська рада — населення 1113 чол.
  • Подільська сільська рада — населення 627 чол.
  • Нефедівська сільська рада — населення 704 чол.
  • Крушанівська сільська рада — населення 624 чол.

Йде перший рік, як пан Анатолій керує новоствореною громадою, однак уже за 9 місяців цього року за рахунок як коштів інфраструктурих субвенцій, так і за рахунок власних коштів ОТГ, вдалось відремонтувати найскладніші та найзанедбаніші ділянки доріг, розпочати вирішувати одне з найболючиших питань у житті мешканців Старої Ушиці — провести капітальний ремонт водогону у Старій Ушиці. Питання водопостачання було одним з найактуальніших, оскільки весь 2017 рік у мешканців селища вода була лише кілька годин вранці.

За ці лічені місяці свого перебування у якості очільника ОТГ пан Анатолій домігся покращення умов перебування діток у навчальних закладів. Особливо це стосується першачків, для яких придбано усе необідне обладнання для впровадження Нової української школи.

Цікавить пана Анатолія і питання залучення інвестицій для активнішого розвитку своєї громади. Тут також він не пасе задніх: уже цього місяця на площі у 15 га розпочнеться будівництво сонячної електростанції, що надасть (поміж усього іншого) можливість створити у громаді додаткові робочі місця.

Щодо земельного питання, то і тут є позитивні зрушення: у власність Староушицької ОТГ передано землі за межами населених пунктів, наявні договора оренди земель запасу, якими раніше сільські ради не розпоряджались. А натепер, багато орендарів вже надали свою згоду щодо значного збільшення плати за орендовану ними земельну ділянку: з 500 грн. за 1 га до 2500 грн за 1 га. За рахунок цього вже наступного року бюджет громади відчує набагато більші дохідні надходження.

Є ще багато питань у житті колишніх 5 сільських рад, які потребують вирішення — їх пан Анатолій знає та усі свої сили спрямовує на їх вирішення. Залучає до своєї команди народних депутатів, які можуть повпливати та допомогти.

А ми побажаємо молодому та перспективному політику наснаги та сил, аби мужньо досягти усіх результатів та викликів, які він сміливо ставить перед собою!

 

Довідка:

Анатолій Тимчук народився 6 листопада 1982 р. в с.Грушка (Кам’янець-Подільський район).

У 2000 році закінчив Грушківську загальноосвітню школу, а в 2005 році — Подільський державний аграрно-технічний університет, ветеринарний факультет.

З 2003 по 2013 рік працював тренером-викладачем з тхеквондо ВТФ в Кам’янець-Подільській ДЮСШ №5 та Хмельницькій ДЮСШ ”Юність”, а за сумісництвом — головним ветеринарним лікарем у СТОВ АФ ”Нефедівське” с.Нефедівці Кам’янець-Подільського району.

2012 року закінчив Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка за напрямком підготовки ”Фізичне виховання” .

З 2013 по 2015 рік – заступник директора в СТОВ АФ ”Нефедівське”.

З 2015 року – голова Грушківської сільської ради.

Пан Анатолій одружений, виховує двох синів та доньку.

 

1 thought on “Молоді політики країни: очільник Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *