Вагітну Меган Маркл налякали під час її візиту до Мельбурна

Герцоги Сассекські у третій день офіційного турне навідались до австралійського Мельбурна. Ця поїздка надовго запам’ятається Меган Маркл, адже вона пережила чималий переляк, інформує 24tv.ua.

Як відомо, королівське подружжя відправилось у 16-денний міжнародний тур країнами Співдружності націй. Всього за кілька днів герцоги Сассекські взяли участь у багатьох офіційних заходах та встигли відвідати три австралійські міста – Сідней, Даббо та Мельбурн. Останній населений пункт, мабуть, надовго запам’ятається Меган Маркл, адже її добряче налякали.

Під час зустрічі з підлітками принц Гаррі та його вагітна дружина розглядали макет «Формули-1». Молодь показала перегони в дії, тому запустила машинки. Від різкого та несподіваного звуку іграшки вагітна Меган Маркл, що стояла поряд з макетом, аж підскочила. Внаслідок стресу герцогиня Сассекська почала реготати, чим розсмішила всіх учасників зустрічі.

За інформацією австралійського таблоїда News.com, саме Меган Маркл запропонувала підліткам натиснути кнопку пуску та продемонструвати перегони не тільки на словах. Проте, мабуть, герцогиня пошкодувала про це.

Я не очікувала цього, – крізь сміх пояснила Меган Маркл.

Журналісти стверджують, що звук іграшки нагадував невеликий вибух або постріл. Одразу після інциденту підлітки зупинили іграшку, а від другої спроби запуску герцоги Сассекські делікатно відмовились.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *