Балчун оприлюднив причини зіткнення потягів під Кам’янцем-Подільським: звільненно 10 працівників

«Укрзалізниця» завершила службове розслідування зіткнення пасажирського поїзда з локомотивом на залізничній станції «Нігин» у Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області, в результаті якого були травмовані шестеро людей, у тому числі троє дітей, пише ZN.ua.

Згідно з результатами розслідування, причиною аварії став проїзд машиністом маневрового локомотива на заборонний сигнал семафора і, як наслідок, виїзд на маршрут прямування пасажирського поїзда, повідомив глава правління «Укрзалізниці» Войцех Бальчун.

Під час слідства також було встановлено, що чергова по станції вчасно не припинила маневрову роботу при русі пасажирського поїзда. Машиніст та помічник машиніста пасажирського поїзда, в свою чергу, всупереч інструкціям не вибрали оптимальну швидкість для своєчасної зупинки поїзда перед перешкодою.

«Винні покарані: звільнено 10 працівників, 19 притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Через кілька днів повинні бути ще кілька кадрових рішень… Підсилюємо перевірки та контроль за дотриманням безпеки руху», – написав Бальчун на своїй сторінці в Facebook у середу ввечері, 14 червня.

Крім того, у зв’язку з аварією компанія переведено на особливий режим роботи, заплановані позапланові навчання для співробітників і керівництва складу «Укрзалізниці».

За словами Бальчуна, керівництво компанії запропонувало батькам дітей, які постраждали під час зіткнення поїздів, пройти курс оздоровлення у відомчому санаторії або дитячому таборі. Двох дітей обстежили медики у залізничній лікарні в Києві. У цьому ж закладі пройшла курс лікування пасажирка, яка зламала ногу.

 

«Завершили службове розслідування аварії на станції Нігин у Хмельницькій області 27 травня, коли сталося зіткнення пасажирського поїзда № 139 Київ – Кам’янець – Подільський з маневровим локомотивом. Висновок комісії: основна причина аварії – проїзд машиністом маневрового локомотива на заборонний сигнал світлофора та, як наслідок, виїзд на маршрут слідування пасажирського поїзда.
Також комісія Укрзалізниці встановила, що чергова по станції Нігин вчасно не припинила маневрову роботу при прямуванні пасажирського поїзда. Є претензії до машиніста та помічника машиніста пасажирського поїзда, які всупереч інструкціям не обрали оптимальну швидкість для вчасної зупинки поїзда перед перешкодою.
Винні покарані: звільнено 10 працівників, 19 притягнуто до дисциплінарної відповідальності. За кілька днів мають бути ще кілька кадрових рішень. На мою вимогу, на три місяці по всіх господарствах товариства, пов’язаних з безпекою руху, запроваджується особливий режим роботи. Посилюємо перевірки та контроль за дотриманням безпеки руху. На працівників, у тому числі на керівний склад, чекають позапланові навчання.
Наші працівники також на постійному зв’язку з пасажирами та батьками дітей, які постраждали під час поїздки до Кам’янець-Подільського. Відгукнулися на всі прохання про допомогу. На звернення батьків двох дітей, які постраждали під час поїздки, ми запропонувати дітям пройти оздоровлення в санаторії Хмільник або в дитячому оздоровчому таборі. Чекаємо відповіді батьків. Ще двох дітей, на прохання їхніх батьків, обстежили медики залізничної лікарні в Києві.
Також вчора вже виписали з лікарні пасажирку, яка зламала ногу, коли виходила з поїзда. Жінка лікувалася в залізничній лікарні у Києві, залізничники забезпечили пацієнтку всім необхідним.»

 

 

Читайте також:

Зіткнення потягів на Кам’янеччині: «Укрзалізниця» виплатить компенсації та оплатить лікування

 

Фото: Dronarium

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *