Шлюб за добу у Хмельницькому набирає обертів

У місті Хмельницькому все більшої популярності набуває послуга „Шлюб за добу”, повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

Лише 5 липня можливістю одружитися у найкоротші терміни скористалися вже три пари закоханих. Молодята розписувалися в одній із запропонованих локацій – Хмельницькій дитячій школі мистецтв. На експрес-одруження зголосилися не лише українці, серед наречених були також громадяни із Сирії та Італії.

Це далеко не поодинокі випадки одруження з громадянами інших країн. Так, за весь період надання можливості швидкої реєстрації були громадяни з Росії, Польщі, Грузії, Канади, Франції, Туреччини, Італії, Сирії, Таджикистану, Казахстану та інших країн.

Місце проведення церемонії та весільну атрибутику майбутнє подружжя в праві обирати самостійно. Хтось обмежується лише формальним розписом, а деякі обирають для себе особливий стиль реєстрації.

На разі проведення церемонії можна замовити у класичному, європейському та етно-стилях. На вибір молодятам пропонують проведення церемонії у:

  • малій актовій залі чи внутрішньому дворі Хмельницької дитячої школи мистецтв,
  • виставковій залі Дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва,
  • експозиційній залі Музею-студії фотомистецтва,
  • зеленій залі Хмельницької міської ради.

На сьогоднішній день, Хмельницьким міським відділом ДРАЦС вже зареєстровано 83 заяви на експрес-одруження. В середньому, як повідомляють працівники відділу ДРАЦСу , проводиться близько чотирьох реєстрацій шлюбів на добу, що свідчить про зацікавленість громадян в отриманні нової  послуги Міністерства юстиції України.

 

 

Читайте також:

На Хмельниччині визначили вартість платних послуг РАЦСів

Три кроки до «Шлюбу за добу» у Хмельницькому

«Шлюб за добу» вже доступний у 35 містах

«Шлюб за добу» стартував у Хмельницькому!

 

1 thought on “Шлюб за добу у Хмельницькому набирає обертів”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *