Голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк оголосив голодування

Голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк, протестуючи проти дій центральної влади та у знак підтримки жителів Львова, оголосив голодування, передає 24tv.ua.

Таку заяву він зробив на засіданні Погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп парламенту.

«Після останнього українського повстання 2013-14 років владу в Україні, на жаль, захопили бандити і компульсивні брехуни. В країні йде війна, яку переконливо називають АТО. Україна має окуповані території, які не визнають ані парламент, ані президент. На цих окупованих територіях страждають люди, і за них нібито борються – брехня. Там є військовополонені, які не є насправді військовополоненими, а є захопленими терористами, і ніхто не захищає їхні права – знову брехня», – підкреслив парламентар.

За його словами, влада й надалі продовжує брехати, не роблячи нічого задля подолання важливих проблем, зокрема корупції, натомість вона займається лише популізмом.

«СБУ, Генпрокуратура, МВС, можна скоро перейменувати на МДБ і НКВД, розпочали в Україні тотальні репресії . Більше цього, ці репресії розповсюджуються не лише на політсили та політичних лідерів, а ці репресії розповсюджуються на цілі міста», – зауважив лідер «Самопомочі».

Також народний обранець наголошує, що Львів сьогодні окупував ворог.

«Рік тому, у це місто волі, яке завжди було та буде на передовій боротьби за Україну, прийшов ворог, який протягом року цинічно, брешучи на кожному кроці, знущається не лише над керівником міста, а й над людьми, які там живуть», – зазначив голова «Самопочі».

Також депутат заявив, що львів’яни ніколи не лягали та вистоять і проти цього підступного, нищівного ворога, який вбиває.

Проаналізувавши це все, я ухвалив особисте рішення як людина та як народний депутат. Протестуючи проти знущання над людьми та приниження, протестуючи проти знущання над містом, яке є символом свободи, підтримуючи львів’ян, які є завжди терпеливими та толерантними до влади, бо вірять в державу, однак ця держава в особі центральної влади цинічно над ними знущається. І припиняючи припинення цього знущання та припинення брехні в державі, я як людина, лікар і народний депутат прийняв екстраординарне для себе рішення – я оголошую голодування. Ніколи не думав, що таке рішення я буду приймати тут, у XXI столітті, на жаль,
– резюмував Олег Березюк.

 

 

 

Читайте також:

Садовий звернувся до прем’єр-міністра Гройсмана через екологічну загрозу у Львові

1 thought on “Голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк оголосив голодування”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *